Форум у Луганського

АНАЛІЗУЙ!
ДУМАЙ!
ДІЙ!

2 дописи / Нових: 0
Останній допис
Південь
Картинка користувача Південь.
Навіщо потрібен цей форум?

У телеграм-чаті у Луганського іноді запитують: "Навіщо потрібен форум? Це ж застарілий формат".

 

Відповідаємо на це питання:

 1. Інші учасники чату неодноразово просили про форум та сайт з методичками Луганського. Тож поступово це прохання виконується.
   
 2. Як можна побачити, наразі на форумі є кілька так би мовити "нефорумних" матеріалів. Це методички Луганського, голосування депутатів, хроніка Євромайдану. Скоро вони з форуму будуть винесені на окрему частину сайту Луганського, який зараз ще у розробці. Будуть ще й інші цікаві унікальні матеріали, які допомагатимуть діалогерам у дискусіях з ватниками та імперцями. А якщо ви підкинете цікаві ідеї, - то цілком можливо, що наші розробники втілять їх в Інтернет-життя.
   
 3. Спілкування на форумі структуроване за темами. Це значно відрізняє форум від телеграм-чатів та постів у фейсбук-групах.
   
 4. Будь-хто у будь-який час може підключитися до будь-якої теми або запропонувати свою для обговорення. До цікавої та важливої теми підключаються інші користувачі. А у телеграм-чаті цікаву та важливу тему дуже легко пропустити.
   
 5. Спілкування на форумі залишається для нащадків. Нікуди не "втікає" та не втрачається з часом.
   
 6. Форум індексується пошуковцями. Чи треба пояснювати, наскільки це важливо?
   
 7. Зручність формату порівняно з соціальними мережами чи месенджерами: можна написати повідомлення у будь-який час, а не тоді, коли зручно вашим співрозмовникам. На відміну від флуду у Телеграм-чаті та навіть "швидкого" обговорення у ФБ-групах.

 

Таким чином, ви бачите, що форум - більш ґрунтовний формат порівняно з соцмережами та месенджерами.

Vote up!
Vote down!

Points: 4

You voted ‘up’

Чудак
Картинка користувача Чудак.
Рак у Телеграмі
Хай всім, оскільки мене вже давненько забанили в загальному чаті Луганського ( Маца-Фашист) я перейшов до Народної Ради, оскільки там на той час форсилась тільки корисна інфа, інфоприводи, толковий контент і взагалі присутня була тільки адекватна риторика. З наступом виборчої машини на голови людей, чат НР почав поступово перетворюватися на збіговисько пришелепкуватих аналітиків-коментаторів, які завдяки своїм вавкам в голові почали коментувати абсолютно все і констатувати елементарне. Пік цього дійства прийшовся як не дивно на 31.03.2019 та тиждень після першого туру, коли відсоток раку в чаті став нестерпним, тому я й пишу цей пост, аби можливо хтось із адмінки або й сам Луга звернув на це увагу і привів реально корисний чат в порядок. Отакот.
Vote up!
Vote down!

Points: 0

You voted ‘up’

Методички Луганського

 • Новые доказательства присутствия техники российских оккупационных войск на территории Украины

  Підготував:

  Андрей Луганский

 • Повноваження Президента України
  Для внутрішнього використання

  Підготував:

  Андрей Луганский

 • Закредитованность российского населения - симптомы развала Российской Империи и прямое следствие санкций цивилизованного мира

  Підготував:

  Андрей Луганский

Вхід

Допомога каналу

$ Донати - http://donatepay.ru/d/AndreyLuganskiy
Грн. - на ПРИВАТ карту  
Грн. - просто поповни рахунок телефону Київстар (Viber/WhatsApp) +380962467418 (дзвонити не треба, повідомлення - можна)
PayPal - 044695@gmail.com (поки що не працює в Україні. Чекаємо.)
mail - Спонсори, з питань реклами на каналі – пишіть на пошту 044695@gmail.com

Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів.